Informacje

Karma wraca, to hasło bywa używane przez każdego z nas.
Zakłada, że wszystko co robimy w naszym życiu, pozytywne i negatywne, wraca do nas w innej postaci. Cały świat jest ze sobą powiązany, a działania, sytuacje, ludzie i zdarzenia nie są przypadkowe.

Karma Centrum Wspinaczkowe to zdecydowanie nie jest przypadkowe miejsce, to przestrzeń w której spotykają się nieprzypadkowe osoby.

Wspólna pasja jaką jest wspinanie połączyła grupę osób, której przyświeca wspólna wizja – stworzenie idealnego miejsca do wspinania.

 

Najwyższa ściana wspinaczkowa w Poznaniu. Zróżnicowane kąty nachylenia ścian, różnej trudności drogi sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Najwyżej klasy chwyty wspinaczkowe, świetni routesetterzy, doskonałe tarcie oddające warunki naturalnej skały, pozytywni ludzie i wyśmienity klimat.

Oprócz wspinania z liną nie zapomnieliśmy o ścianie bulderowej. Tu spadasz na materac, poszczególne ruchy wspinaczkowe są inne niż te na drogach z liną. Nie potrzebujesz też partnera do asekuracji.

Każdy bulder jest inny, od dynamicznych nabiegających problemów po statyczne przybloki w dużym przewisie.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Idealne miejsce dla początkujących i zaawansowanych wspinaczy. Prowadzimy kursy oraz sekcje wspinaczkowe. Stale rozbudowujemy i doskonalimy nasz obiekt!